MLÁDEŽ

Adam

King

V mojom živote som sa dostal do bodu, kedy potrebujem začat tvoriť svoj sen. Prvá veľká výhra v podobe prijatia na strednú školu ma posúva bližšie k mojim cieľom. Ak sa mi nepodarí byť prezidentom, tak raz budem vlastniť kaderníctvo, ktoré bude zároveň aj discoklubom. Hudba mi otvára srdce a snívam o tom, že sa naučim hrať na nejaký hudobný nástroj.

KITTI

Bella fotografka

Nájsť správnu Cestu je jediná možnosť uspieť v živote.Stredná kadernícka škola mi ukazuje veľa nových možností ako zmeniť svoj život. Čerpám novú energiu. keď trávim čas mimo kolónie v Plaveckom Štvrtku a viac-a viac pociťujem potrebu pomôct obci, v ktorej som vyrastala. Moja prvá méta je byť osobná kaderníčka trom blízkym ľuďom z OZ. Ukázali mi, ako sa dá využiť obrovská energia, ktorá vo mne je, na niečo pozitívne. Moja srdcovka sú fotky, fotenie, video - vďaka nim sa dá uvidieť svet oveľa krajším. Snažím sa meniť všetko čo je okolo mňa na krajšie.

Ruženka

Šura


Som drzá, ale spravodlivá. Najviac nápadov mám, keď som sama. Aktuálne som na základnej škole a rozmýšľam, ktorá cesta bude pre mňa najlepšia. Sústredím sa teraz hlavne na monitor, aby dopadol dobre. Chcem zmeniť svoj život a pomôcť rodine.

Vanesa

Nezastaviteľná Queen

Dokážem byť dobrá, ale aj veľmi zlá. Snažim sa chápať ľudí. Chcem dosiahnuť od života čo najviac, preto sa vždy prebojujem aj tam, kde sa nedá. Moja momentálna výzva je prejsť strednou kaderníckou školou, aby som mohla cez účesy meniť ľuďom nálady. Bojím sa, že môzem padnúť veľmi hlboko a preto sa snažím stále napredovať. Hudba je pre mňa vyjadrenie emócie a dúfam, že raz budem cez spev posúvať moje emócie.

Mária

Mery

Som tichučké dievča, ktoré chce byť múdre, aby ho neprekvapila žiadna otázka. V škole trávim veľa času, lebo ma veľmi baví a napĺňa. Keď už ma poobede vyhodia zo školy nech idem domov, skúšam si doma pred zrkadlom prejavy - raz budem uvádzať Slovensko má talent :) Napĺňa ma, keď vidím, že aj vďaka mne sú ľudia šťastní, veľmi rada totiž pomáham. Môj cieľ je, aby všetci ľudia mali v srdciach úctu, radosť, pokoj a mier.

Vytvorte si webové stránky zdarma!